Сертифікати безпеки (Material Safety Data Sheet, MSDS)

Сертифікат Безопеки (MSDS) - важливий супроводжувальний документ при продажу чорнил - видається за вимогою покупця на кожен тип чорнил виробництва компанії WWM. Документ може бути виданий українською, російською, англійською мовами на вибір.

Раніше ми надавали MSDS тільки оптовим покупцям на партію чорнил в каністрах ємністю 20 кг. Тепер кожен покупець, включаючи кінцевих споживачів, може отримати Сертифікат Безпеки на чорнила при купівлі навіть заправного набору для свого принтера. Таким чином, кажен споживач має можливість більше дізнатися про вплив продукції нашого виробництва на здоров′я людини та навколишнє средовище.

Сертифікат Безпеки виготовлений відповідно до вимог US Department of Labor Occupational Safety and Health Administration (OSHA) по формі № 29 CFR 1910.1200 та містить обов′язкові 16 розділів. Всі MSDS обновлюються кожні 3 роки, а також при кожній зміні формули чорнил або технології їх виробництва. Слідкуйте за цими змінами. Для цього достатньо звернути увагу на дату оновлення на першому листі документа.

У відповідних розділах документа є опис вмісту шкідливих речовин, правила маркування, транспортування чорнил та поводження з ними, зберігання, критерії впливу на здоров′я, навколишнє середовище, пожежонебезпечність, реакційну здатність, утилізацію (знищення відходів).

Сертифікати Безпеки для деяких типів чорнил за посиланнями нижче.

Сертифікат Безпеки для чорнил C40/C41, С10/С11, CARMEN

Сертифікат Безпеки для чорнил E50, E82, ELECTRA

Сертифікат Безпеки для чорнил H30/H34, H35, HELENA

Сертифікат Безпеки для чорнил SIRENA

Кнопка зв'язку