Про WWM

   Компанія Worldwide Manufacturing, E.D., з моменту свого заснування у 1993 році, спеціалізується на виробництві та постачанні витратних матеріалів під торговими марками WWM, PRINTALIST, NEWTONE та TENDERLINE до друкуючих пристроїв. Комплектуючі та сировина, що купуються у постачальників, сертифікованих за стандартом ISO 9000, а також жорсткий внутрішній контроль на всіх технологічних етапах виробництва, дозволили забезпечити нашій продукції високу якість при прийнятних цінах і зайняти лідируючі позиції на ринку витратних матеріалів в України.

   Місія нашої компанії - найбільш повне задоволення потреби користувачів в сумісних і оригінальних витратних матеріалах до принтерів та копіювальних апаратів. Сьогодні компанія - це колектив професіоналів, а також офісні, виробничі та складські приміщення площею понад 4000 кв.м. Підприємство виробляє широкий асортимент чорнила, картриджів і заправок до струминевих, матричних та лазерних принтерів. Для компаній, які займаються відновленням картриджів, пропонуємо чорнило, забарвлену нейлонову стрічку, тонер в пляшках, пакетах і тубах до найбільш популярних моделей копіювальних апаратів, струменевих і лазерних принтерів.

   Наше підприємство володіє повним виробничим циклом, що включає дослідження, розробку і виробництво сумісних чорнил на основі барвників і пігментів для струминевого друку для принтерів Epson, Canon, HP, Lexmark, Brother. Продукція торгової марки WWM експортується в Білорусь, Молдову, Казахстан, Грузію, Польщу, Австрію, де вона є дуже популярною серед користувачів.

   Ми неодноразово вигравали тендери на поставку витратних матеріалів для державних і великих комерційних організацій України. Нашу продукцію можна зустріти в НБУ, Адміністрації Президента, структурах Державного митного комітету України, в Системі Пенсійного фонду України, СБУ, органах державної влади, більшості комерційних банків. На підприємстві впроваджена інтегрована система менеджменту, яка сертифікована на відповідність міжнародним стандартам:

ISO 9001 діє до: 2015 на систему менеджменту якості; ISO 14001 діє до: 2015 на систему екологічного менеджменту; ISO 50001: 2011 року на систему енергетичного менеджменту; OHSAS 18001: 2007 на систему менеджменту професійної безпеки та здоров'я. Пунктуальність у виконанні зобов'язань і репутація надійного партнера дозволяють компанії мати офіційні взаємини з багатьма провідними світовими виробниками друкуючих пристроїв та витратних матеріалів для друку. Worldwide Manufacturing, E.D. є авторизованим дилером і бізнес-партнером таких компаній як: EPSON, SAMSUNG, CANON, HP та ін.

   Висока якість продукції, довгострокове співробітництво, гнучкість в роботі з партнерами, - ось основні принципи, якими керується колектив Worldwide Manufacturing, E.D. Працюючи з нами, Ви будете мати: високі стандарти обслуговування; гнучку цінову політику і конкурентні ціни; широкий асортимент витратних матеріалів для друку.


Кнопка зв'язку